SALTO, o.s. vás zve na tradiční štěpánské zpívání koled. Sejdeme se u ohně v zadnotřebaňské zahradě Společenského domu 26.12. v 17 hodin. Rádi bychom oprášili původní myšlenku, že každá rodina si nazkouší jednu dvě koledy a zazpívá či zahraje ostatním. Samozřejmě se ale i můžete „jen“ přidat k ostatním zpěvákům a muzikantům, zpěvníky budou k zapůjčení. Zajistíme dětský i dospělý punč, laskominy k zakousnutí můžete nosit bez omezení, stejně jako dříví na oheň. Rádi bychom poděkovali všem, kteří donesli polínko a cukroví již první adventní neděli na rozsvícení vánočního stromu. Díky patří místním hasičům za jeho vztyčení a panu Janišovi za výrobu ptačího krmítka. Půjdete-li kolem, nezapomeňte nasypat. Na Štěpána se tedy budeme těšit!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.